Asansörlü Nakliyat

Bursa Asansörlü Evden Eve Taşıma; Çok katlı binaların inşa edilmesi ile beraber teknolojiye olan gereksinim de o derece artmaya mecbur kılınmıştır. Nitekim daha önceleri ev taşırken çok katlı binalardan eşya ve malzeme indirip çıkarmak bir hayli zordu.

Zor olmakla beraber insan gücüne daha çok ihtiyaç vardı. Bu da müşterilerin daha fazla ücret ödemesine sebebiyet vermekteydi. Ama şimdi son model asansörlü araçlarımızla müşterilere sadece maliyet giderini azaltmıyor, bununla beraber daha bir çok avantaj sağlıyoruz.

Bursa Asansörlü Evden Eve Taşıma Avantajları Nelerdir?

Asansörlü Nakliyatın sağlamış olduğu kolaylıkları ve avantajları bir hayli çoktur. önemli ölçüde maliyeti azaltırken aynı zamanda eşyaların hızlı indirip çıkartılasını sağlamaktadır.

Ayrıca eşyaların çarpma ve zarar görmesini engelleyerek her türlü hasarın önüne geçilmiş olmaktadır.

Asansörle taşınan eşyalar binanın dış cephesinden gerçekleştirildiği için bina ve çevre sakinleri rahatsız olmamaktadır. Yani kısaca;
-Zaman
-Hız
-güven
-Maddi ve Manevi tasarruf sağlar.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Ücretsiz olarak sağlamış olduğumuz ekspertiz hizmetinde süreçle ilgili bilgi verilir. Eşyaların taşınacağı en uygun evin penceresi veya dış kapısı seçilir. Seçildikten sonra uzman ekiplerimiz eşyaların ebatlarına göre pencere veya kapının çerçevesini zarar vermeden sökmektedir.

Sökme işlemi bittikten sonra bina önüne yerleştirilen asansör aracımız dairenizin bulunduğu kata çıkartarak kapı veya pencerenize dayandırıyoruz.

Tüm parça eşyalarınız ekibimizce teker teker kaleme alınıp ambalajlamadan önce sigorta işlemlerini yapıyoruz.
Profesyonelce ambalajlanan eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirildikten sonra eşyaları boyut, ağırlık ve yapısına göre ayırmaktayız. Bunu yapmamızın sebebi mobilya, dolap ve beyaz eşya gibi kırılıp hasar görmesi zor olan eşyaları araca ilk yükleyip kalan boşluklara ise tabak, bardak, vazo gibi cam ve kırılgan malzemeleri yerleştirip hasar görmesini minimum seviyeye indirmek.

Nakliyatta Eşyaların Monte ve Demonte Edilmesi Fiyata Dahil Mi?

Elzem öneme sahip olan eşyaların sökülüp aynı şekilde takılması uzman ekiplerce mümkündür ancak.

Bu konuda yılların tecrübesine sahip olan ekiplerimiz özenle ve titizlikle bu işi yapmaktadır. Üstelik ekstra bir ücret sürprizi ile karşılaşmadan ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz.

Bursa Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları ?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ücretsiz ekspertiz ekibimiz sayesinde eşyalarınız için hangi araç türü ideal onu seçiyoruz. Daha sonra ise taşınacak eşyaların miktarı ve oda sayısı kaç tane onu hesaplıyoruz.

En önemlisi de mesafedir. Çünkü fiyatı belirleyen en önemli unsurların başını mesafe çekmektedir. Özellikle Şehirlerarası taşımalarda fiyat çok oynamaktadır. Akaryakıt fiyatlarının yüksek olması Nakliyat sektörünü de derinden etkilemiştir.

En Uygun Evden Eve Nakliyat Firması?

Kendimizden kısıp siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için  en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız.

Amacımız çok kar etmek değildir. Bilakis çok gönül kazanmaktır. Dün olduğu gibi bugün ve daima müşterilerimizin yanında olmaktan kıvanç duyarız.

En iyi fiyat avantajlarımız için 0542 285 25 79 numaralı telefon hattımızdan bizleri 7/24 arayabilir ya da

Bursa Arslan Evden Eve Nakliyat İnternet sitemizden hızlıca form doldurup fiyat alabilirsiniz. Üstelik aklınıza takılan her soru için çekinmeden sorabilirsiniz.

Bursa Asansörlü Evden Eve Taşıma ile hayalinize giden yolda ayrıcalıklı hizmetimiz ile tanışın…