bursa depolama hizmeti

Bursa Eşya depolama hizmetleri firması olarak eşyalarınızın hep yeni ve canlı kalmasını sağlamaktayız. Mobilya, yatak, beyaz eşya ve diğer tüm ev ya da iş eşyalarınızın tümünü muhafaza ediyoruz. Hijyenik ve güvenli olan depolarımız Bursa’nın tüm bölgelerinde mevcuttur.  Düzenli ilaçlama yaptığımız depolarımızda eşyalarınız çok iyi korunmaktadır. Gece görüşlü güvenlik kameralarımız ve depo bekçilerimiz sayesinde güvenlik düzeyini her daim üst düzeyde tutmaktayız. En kaliteli temizlik malzemeleri kullanmakta, toz ve kir oluşmasına müsaade etmiyoruz. Depolarımızı Düzenli olarak havalandırıp rutubet oluşmasına engelliyoruz. Arslan Nakliyat güvencesiyle eşyalarınız istediğiniz kadar muhafazamız altında kalabilir. Müşterimizi her daim memnun kılmak adına yüksek kaliteli hizmetimizi en uygun fiyat avantajlarımız ile sağlıyoruz.

Özellikle Almanya, ABD, Hollanda başta olmak üzere diğer yurt dışı ülkelerine giden vatandaşlarımızın eşyalarını yıllar boyunca korumaktayız. Yurt dışına gidince eşyalarınızı dert etmenize gerek yok. Değerli eşyalarınızı gitmenizi fırsat bilip dadanan insanlara gerek kalmadan gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilirsiniz. Yaptığımız sözleşme ile sizlere tahsis edilen depo bölümünde eşyalarınız tıpkı bir banka kasası gibi güvende ve sadece size ait olmaktadır.

Ayrıca sözleşme bitiminde eşyalarınız alınmadığında kolay bir şekilde sözleşmemizi uzatabilmekteyiz. Elektronik ortamda yaptığımız sözleşme ile gelmeye fırsat bulamayan müşterilere büyük kolaylık sağlamaktayız. Sadece Yurt dışına değil tatil ya da akrabalarınızı görmek için gittiğiniz şehir dışı ziyaretlerinizde de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.  Yokluğunuzu fırsat bilip evinize dadanan hırsızlık vakalarına karşı çok iyi bir tercihiz. 

Depolama Hizmetleri Alınmayan Eşyalar Ne yapılıyor?

bursa depolama hizmeti

Depolarımızda unuttuğunuz ya da almaya fırsat bulamadığınız eşyalarınızın bitiş süresine yakın sizinle iletişime geçiyoruz. Farklı kanallardan ulaşamadığımız müşterilerimize her ihtimale karşı bilgilendirme maili yolluyoruz. Hiçbir şekilde cevap alamadığımız müşterilerimizi ilerde mağduriyet yaşamaması için eşyalarını uzun yıllar boyunca muhafaza etmeye devam ediyoruz. Bursa Eşya Depolama Hizmetleri konusunda hassas ve bir o kadar da tecrübeliyiz. Sunduğumuz olanaklar ve ayrıcalıklarla depolama hizmetinde en iyisiyiz. 

Bursa Depolama Hizmetleri Bölgeleri

Depolama Hizmetleri

  • İnegöl Depolama Hizmetleri
  • Yıldırım Depolama Hizmetleri
  • Nilüfer Depolama Hizmetleri
  • Mudanya Depolama Hizmetleri
  • Osmangazi Depolama Hizmetleri
  • İznik Depolama Hizmetleri
  • Yenişehir Depolama Hizmetleri
  • Kestel Depolama Hizmetleri
  • Keles Depolama Hizmetleri

Bursa Eşya Depolama Hizmetleri almak isterseniz hemen arayın. ✅0542 285 25 79