fabrika taşımacılığı
Fabrika Taşıma

Bursa ilinde Fabrika taşıma, taşımacılık sektöründe en çok tecrübe, profesyonellik ve özen isteyen bir alandır. Fabrika ve malzemelerin zarar görmeden eski adresten hedef adrese taşınarak kullanıma teslim etmek çok önemlidir. Bu iş çok zor ve dikkat gerektiren bir iştir. Makinelerin hiçbir şekilde zarara uğramaması çok önemlidir. Ayrıca Taşıma hizmetleri içerisinde en çok bilek gücüne ihtiyaç duyulan hizmet türüdür. Bursa Nakliyat hizmetleri içerisinde bulunan firmamız özen ve profesyonel hizmet veren nadir firmalardandır. Yılların kazandırmış olduğu tecrübemiz ile gelişmiş teknolojiyi de harmanlayarak kusursuz bir şekilde taşıma hizmeti vermekteyiz. Fabrikanın olduğu il veya semt değişse dahi çalışma disiplinimiz sürekli devam etmektedir. Bu sayede fabrika düzeninizi ve çalışma şeklinizi değiştirmeden kurulumunu yapıyoruz.

Bursa Fabrika Taşımacılığında Gerekli Olan Kriterler

Bursa Fabrika taşıma işlerinde Nakliye firmaların müşterilerinin talep, istek ve beklentilerini karşılayacak bazı kriterlere sahip olması gerekmektedir. Taşıma esnasında herhangi bir yetersizliği olan Nakliyat firmasının Müşterisine fazladan bir onarım maliyeti çıkarabilme ihtimali çok yüksektir. İş ve sürecin gecikmesinden meydana gelen maddi ve manevi zararların sizin tarafınızdan karşılanması beklenecektir. Taşıma zamanında ya da sonrasında hiçbir ek maliyetin oluşmaması için firmamız;

Tüm eşya ve malzemeleriniz Uzman montaj ekiplerimiz tarafından sökülüp, hedef fabrikada dikkatli ve uygun bir şekilde kurulumu gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı Malzemelerinizin taşıma sırasında hasar veya deforme olmaması için asansörlü araç kullanıyoruz.
Malzemelerinizin ezilmesini önlemek ve rahat bir şekilde sığacağı ebatlara sahip araçlar kullanıyoruz.
Eşyalarınızın Kaybolma, hırsızlık, kar veya yağmur gibi oluşabilecek olumsuz durumlardan etkilenmemesi için kapalı araçlarla sevkiyat yapmaktayız. Fabrika taşıma hizmetleri için gerekli olan nakliye belgelerine sahip bir şekilde resmi hizmet vermekteyiz.
Eşyalarınızı paketlemeden evvel sigorta güvencemiz altına almaktayız ve Arslan Sigorta garantisi kapsamında naklini sağlamaktayız. Taşıma hizmeti almayı düşündüğünüz vakit firmamızı gün içinde ziyaret edebilirsiniz. Fabrika taşıma süreciyle ilgili bütün bilgelere net ve eksiksiz sahip olabilir; aklınızda bulunan tüm soruları cevaplandırabilirsiniz. Taşıdığımız fabrikaların vermiş olduğu referanslar altında sizlere en iyisini sunmak için kendimizi ve envanterimizi güçlendirerek hizmet vermekteyiz.

Bursa Fabrika Taşıma Fiyatları

Fabrika taşıma konusunda firma seçiminde ilk olması gereken kriter fiyat gibi görünse de gerçek olan husus firmaların sunmuş oldukları olanaklardır. Çünkü Çalışanlarından tutun Kullanacağı malzemelere kadar tüm kalemlerin hesaplanması gerekmektedir. Ayrıca Giderleri Hesaplayamayan firmalar nakliyat sürecinde ek maliyetlere sebebiyet verebilmektedir. Sizleri anlaştığınız fiyatın ötesinde bir meblağ ile karşı karşıya bırakacaktır. Ama Firmamız tüm beklentilerinize cevap vermekle kalmayıp bu beklentilerinizi karşılayarak en uygun fiyatlardan faydalanmanızı sağlamaktadır.