Bursa Nakliyat Hizmetleri
bursa evden eve nakliyatBursa Evden Eve Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri; Başta Bursa olmak üzere 81 ilde faaliyet gösteren Arslan Evden Eve Nakliyat, 2008 yılından beri üstün hizmet kalitesi ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle hedef kitlesini her geçen gün arttırmaktadır.  Yükünüz yükümlülüğümüzdür Vizyonu  ile sektörde enler arasında olmayı başaran firmamız, müşteri memnuniyetini en yüksek safhada tutmayı ilke edinmiştir.

Evden eve nakliyat sektöründe sayısız korsan nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Bu korsan taşımacılık yapan kişiler ucuz, güvensiz, riskli ve sigortasız taşımacılık yapmaktadırlar. Vergi mükellefinin olmaması için bu şeklide çalışan korsan nakliyatçılar  K-3 yetki belgesine sahip değillerdir. Başka bir yerden temin ettikleri araçlarla evinize gelerek  eşya ve malzemelerinizi taşımaları çok risk barındırmaktadır. Ayrıca kim oldukları belli olmayan, ofis ve yerleri bulunmayan bu korsan nakliyeciler ile çalışmak  hiç tanımadığınız birilerine evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu sebepten ötürü her daim K-3 yetki belgesine sahip şirketleri tercih etmeniz hususunda sizleri bilgilendirmek bizim görevimizdir.

✅Firma Kuruluş Tarihi :2008’den Beri Hizmet✅
✅Firma Hizmet Bölgeleri :Bursa Başta Olmak Üzere Türkiye’nin Her Yeri✅
✅Firma Belgeleri :K3 – Iso 9001 Kalite Belgeleri, SRC Belgesi, Karayolu Taşıma Belgesi, Faaliyet Belgesi ✅
✅Firma Eşya SigortasıArslan Nakliyat Güvencesiyle✅

✅Vergi LevhasıOnaylı Kurumsal Firma✅

 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Eşya taşımadan evvel gerekli tüm önlemlerin alınması çok önem arz etmektedir. Arslan Nakliyat taşınmadan evvel eşyalarınızın hasarlara karşı korunmasını tabiri caizse “ince eleyip sık dokuyarak” yapmaktadır. Lakin yine de her ihtimali göz önünde bulundurarak sigortalatma işlemini sağlamaktadır. Ayrıca sigorta işlemi eşyalarınız taşınmadan evvel gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte taşınacak olan eşya ve malzemelerin sigorta bedeli ücretsiz ekspertiz hizmetimizle birlikte hesaplanmaktadır. Taşınma sırasında doğabilecek en küçük hasarınız dahi  karşılanmaktadır. Aynı zamanda Arslan Nakliyat sigortası tam kapsamlı olmasıyla beraber iğneden ipliğe kadar her şeyi kapsamaktadır.  Bu sayede taşınma süreci boyunca oluşan tüm hasarlar karşılanmaktadır. Sigortalama hizmetinin yapılabilmesi adına Arslan Taşımacılık gerekli bütün yeterliliğe sahiptir.

Ayrıca sigortalama işlemleri tek tip olmayıp birkaç çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en basiti olan yük taşımacılığı sigorta hizmetini hemen hemen tüm firmalar yapabilmektedir. Ancak eşya taşıma sigortasını tüm firmalar yapamamaktadır. Bunun nedeni ise yapabilecek yeterliliğe(belgeye) sahip olmamalarıdır.

Sigorta türleri

Geniş Kapsamlı Sigorta: Bu sigorta türü ev taşıma hizmeti için kullanılan sigortadır. Taşınma süresi boyunca oluşabilecek tüm hasar ve zararları kapsamaktadır. Fakat yukarda da bahsettiğimiz gibi  bunu yapabilmek için firmanın yeterliliğinin(belgesinin) olması gerekmektedir.  Arslan Nakliyat bu sigortayı yapabilen nadir firmalar arasındadır.
Uzun Yol Sigortası: Bu sigortanın bir diğer adı yük sigortasıdır. Bunu her firmanın yapabilme yetki ve imkanı vardır. Fakat bu taşınma esnasında eşyalara oluşabilecek hiçbir hasar ve zararı karşılamaz. Yalnızca kazalarda hasar karşılanmaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Arslan, Bursa Nakliyat ve Depolama olarak Bursa merkezli faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda Türkiye geneli şehirler arası taşımacılık yapmaktadır. Evden eve nakliyat şirketi, Bursa’da çok iyi bilinen ve ün yapmış bir firmadır. Aynı zamanda Bursa içi nakliye hizmetlerini  uygun fiyatlar ile  sunmaktadır. Kesintisiz hizmet sağlamak adına ise her semtte bir şube açmıştır. Bu sayede yakıttan tasarruf edip hızlıca müşterilerimize ulaşıyoruz. Böylece sizlere en yakın şubedeki araç ve personelleri yönlendirip çalışmayı hızlandırmaktadır. Memnuniyet garantili çalışan Arslan Nakliyat, tavsiye sistemi üzerine sizlere Bursa içinde ve çevresinde sayısız referans sunabilmektedir. Forumlarda ve çevrenizde Arslan’la  çalışmış insanların yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ile bizi tercih eden yüzlerce  insan gibi sizin de yüzünüz gülsün!