Ofis ve büro taşıma

Ofis ve Büro Taşıma Bursa’da faaliyet alanımızdan birisidir. Her türlü iş yeri taşımacılığı konusunda profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.  Ofis ve iş yeri taşıma hizmetlerinde dikkat edilecek önemli unsurlardan bazıları şunlardır;

  • Ofis-Büro taşınmasında kullanılan  malzemelerin kalitesi
  • İş yerinde bulunan dosya ve evrakların kaybolmaması
  • Büro ve Ofisin hızlı ve düzenli bir şekilde yerleştirilip taşınması
  • İş yerinde  bulunan masa, sandalye ve aksesuarların zarar görmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bursa Büro ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Büro ve Ofis taşıma konusunda firmamızı arayarak anlaşma sağlamanız durumunda ücretsiz ekspertiz ekibimiz  eşyalarınızın büyüklüğüne göre nakliye aracı ayarlayacaklardır. Bir kısım bürolarda eşyaların az olmasından kaynaklı küçük araçlar ayarlamaktayız. Böylelikle uygun ve hızlı ofis taşıma gerçekleştirerek sizin adınıza en uygun olanı seçiyoruz.

Sigortalı Ofis Büro ve İş Yeri Taşıma

Ofisinizin eşyaları, taşınması yapılmadan evvel ekspertiz ekibimizce sigortalanmaktadır. Sigortalı Nakliyat sayesinde oluşabilecek herhangi bir zarara karşın bedelini sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Deneyimli çağrı karşılama elemanlarımız sizlere gerekli ofis taşımacılığı hakkında bilgi vereceklerdir. Böylece Bütün Büro Taşıma işlemlerinde ve sürecin nasıl olacağı ile ilgili detaylı bilgi verilecektir.
Arslan kurumsal nakliyat firması olarak çalışan elemanlarımızı yılların kazandırdığı büyük tecrübeyle eşyalarınızı güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Ofis, büro veya şirket nakliyelerinde elektrik elektronik eşyalarınız ve bilgisayar gibi çok hassas cihazlarınızın zarar gelmemesi adına özenle paketlenerek kutulara yerleştirilmektedir.

Büro ve İşyeri Taşımacılığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İş Yeri Taşıma işlemlerinde Sigorta yapılıyor Mu?

İş yeri büro ve ofis taşımacılığı özenle yapılması gereken nakliye türüdür. Bunun için önünüze çıkan ilk firmadan yana seçiminizi yapmanız sizleri büyük zarara sokabilir. Arslan Büro ve ofis taşıma şirketimizin tüm Nakliyat işlemleri sigortalı bir şekilde yapılmaktadır.

Büro ve İş yeri taşıma ücretleri ne kadar?

Taşıma ücretleri, büro ve iş yeri kapsamına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kaç m² ve kaç bölümden oluştuğu fiyatı belirleyen unsurlardandır. Ayrıca ofis eşyalarının miktarına bağlı olarak çalışan sayısı ve iş yüküne bağlı demirbaşlar, Ofis taşıma fiyatlarını etkilemektedir. Siz de ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile ön inceleme ve keşif işlemlerini gerçekleştirerek en makul fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bursa Büro Taşıma Firması

Bursa’da en güvenilir büro taşıma firması olarak ofis, işyeri ve büro taşıma işlemlerini layıkıyla gerçekleştiriyoruz. Yüksek katlı Bina ve işyeri taşıma işlemlerini yapan nakliyat şirketimiz, Bursa ve tüm 81 ilde şehirler arası işyeri taşıma hizmetlerini de vermektedir.